Azar’da Değerli Taşlar Nedir

Azar uygulaması görüntülü şekilde dünyanın farklı yerlerinde görüşme imkânı veren bir yazılımdır.  Bu uygulamayı kullanarak bir parmak hareketiyle karşınıza çıkan kişilerle görüntülü ve sesli konuşmaya başlayabilirsiniz.  İsteğe göre değişik efektler ve filtrelerle daha eğlenceli bir görüşme olabilir.  Bunun dışında uygulamayı kullanırken başka yeni kişilerle tanışıp arkadaş listenizi çoğaltabilirsiniz.   Ancak en başta bu uygulamaları kullanmak için Android ve İOS işletim sisteminizin olması gerekir.

Değerli Taş Nedir Ne İşe Yarar?

Azar chat uygulamasında karşınıza rastgele   görüntü profiller çıkar ve bu kişilerle konuşmaya başlayabilirsiniz. Ancak filtreler sohbet yapmadan önce değerlendirilebilir. Ayrıca cinsiyet tercihleri, . Kadın ve erkek seçimi ile bölge seçimi gibi konularda da işlem yapabilirsiniz. Eğer bu seçimlerden yararlanmak istiyorsanız bu durumda değerli taş kullanmak gerekir. Mağaza bölümüne gelip değerli taş satın alarak işlemlere devam edebilirsiniz.   Bunun dışında değerli taşlar için sürekli eğer işlem yapmak istemiyorsanız bu durumda VIP üyelik seçebilirsiniz. Bu üyelik belirli bir süre boyunca hep değerli taşlar için ödeme yapmak zorunda kalmamanızı sağlar. Yani aylık Azar VIP üyelik yaparak epey avantajlı uygulamalar edinebilirsiniz.  Genel olarak Premium servislerden yararlanmak için bu tür işlemleri değerlendirmeniz gerekir

Değerli Taş Nasıl Satın Alınır?

Azar uygulaması içerisinde değerli taş satın almak için birkaç adım yapmak yeterlidir.  Keşfet bölümüne gelip sonra sağ üst kısımda yer alan değerli taş imgesine basılır. Daha sonra da fiyat aralıkları içerisinden hangisi size uygunsa bunu değerlendirebilirsiniz. Eğer çok sık işlem yapılıyorsa bu durumda değerli taşlardan yüksek olanları alabilirsiniz. Az kullanım oluyorsa da isteğe göre bu taşlardan değerlendirebilirsiniz. Yani sizin uygulamayı daha iyi şekilde sürdürmeniz için önemlidir. Bazı durumlarda bedava değerli taş da kazanmak mümkündür.  Bunun için kanıtlı olarak uygunsuz davranış sergilendiğini uygulamaya göstermeniz gerekir. Eğer gerekli kontroller sonucunda sizin şikâyet ettiğiniz hesap gerçekten diğer kişileri rahatsız ediyorsa bu durumda bedava değerli taş verilecektir.

Değerli Taş Satın Alamayınca Ne Yapılır

Azar değerli taş satın alamayınca yapılması gereken uygulama içerisinde satın alma bölümüne gelerek durumu çözmeye çalışmanız gerekir. Uygulama içi satın alma yoksa u durumda sorunu kendi başınıza çözmeniz gerekebilir. Teknik destek almak için yardım talep edebilirsiniz. Ayrıca geri ödeme isteğiniz de olabilir. Yine de geçmeyen bir sorun varsa bu durumda sağ üst bölümdeki ayarlar kısmına gelmeniz ve sonra da Ayarlar – Yardım’a tıklamanız gerekir. “Bir Talep Gönder” bölümüne gelindiğinde de sorun detaylı şekilde açıklanır. Daha sonra da gönder butonuna basılır. Eğer taş aldığınız halde yükleme olmadıysa bu durumda Azar uygulamasından önce çıkmanız ve sonra da cihazı kapatıp yeniden açarak tekrar uygulamaya giriş yapmak gerekir. Yine de yükleme olmadıysa da bu durumda değerli taş satın alamama işlemindeki sıralama gerçekleştirilir. Açıklamanızı belirtip gönderebilirsiniz. Uygulama kullanımı öncesinde genel olarak ne tür kurallar olduğuna bakılırsa bu durumda başarılı sonuç alınması daha muhtemel olacaktır.  Yani gelişigüzel işlemlerle zaman kaybı yaşamamanız için bu duruma dikkat etmeniz gerekir.

Azar Google Play Store